poniedziałek, 3 października 2016

Woreczek lniany na chleb

Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Lniane worki do chleba, ZERO WASTE, plecako-worki, eko tren slow life. Worki z logo klienta. Jaki jest Twój pomysł?


Szyjemy rozwiązania.

Jeśli nie wiesz, jak przechowywać chleb - przeczytaj mój test! Blog dla mam, kobiet (i nie tylko), pasjonatów kuchni i amatorów - o dobrym jedzeniu i gotowaniu dla przyjemności. A reklamówki są tanie i dostępne w każdym lokalu handlowym i gastronomicznym. Worek na chleb na Allegro. Jeśli jednak ciepłe pieczywo owinąć w folię, to w środku zacznie się skraplać woda, którą chleb oddaje tuż po upieczeniu.


To, owszem, nie pozwoli bułkom szybko czerstwieć, ale może stać się przyczyną rozwoju pleśni. Można go prać w temp. Len to klasyczny materiał łączący w sobie solidność oraz szerokie zastosowanie, dzięki którym można przechowywać w nim właściwie wszystko.


Dzięki temu, że jest przewiewny - zapobiega zepsuciu produktów wewnątrz.

Len jest także odporny na wysokie temperatury - może być prany i prasowany w najwyższych temperaturach. Dzięki właściwościom tkaniny lnianej, Twój chleb czy bułki dłużej zachowają świeżość. Tego typu lniane worki można stosować nie tylko do przechowywania chleba czy bułek, ale także owoców i warzyw, a nawet zabawek.


Do tej pory nie kupiłam tradycyjnego chlebaka, ponieważ po pierwsze są za duże na moje potrzeby, a po drugie nie podobają mi się wizualnie. Len to miękki i przewiewny materiał, w którym pieczywo zachowuje swój zapach, smak i świeżość. Podłużne przeszycia nadają niepowtarzalnego charakteru i unikalnej formy.


Lniany woreczek doskonale sprawdzi się do przechowywania pieczywa. Chleb smakuje lepiej. Len ma specyficzny zapach, który otula pieczywo.


Bez obaw, nie będziemy jeść chleba lnianego, ale aromat jest delikatnie wyczuwalny. Prałam worek kilkakrotnie, zapach się nie ulotnił. Wykonany z naturalnego lnu o właściwościach antygrzybicznych i antybakteryjnych.


Sprawdzamy, jak najlepiej przechowywać chleb. Doskonale sprawdzi się do przechowywania pieczywa - zachowuje swój zapach, smak i świeżość. A może by tak wielorazowy lniany worek? Uszyty w Polsce z naturalnego materiału, posłuży latami.


Mieści się do niego chleb i kilka bułek. W razie potrzeby len można prać w pralce w temperaturze do stopni. Należy prasować do 2stopni.

Pieczywo przechowywane w lnianym woreczku dłużej zachowuje świeżość. Antybakteryjne właściwości lnu przeciwdziałają pleśnieniu chleba, dzięki czemu w Twoim Domu nie będzie zmarnowanych resztek pieczywa. Zamykany poprzez ściągnięcie sznurka. Do ozdoby kuchni i stołu oraz do zabrania na zakupy. Model wykonany w niewielkiej ilości egzemplarzy.


DIY - lniany woreczek na chleb Domowy chleb. Dwa słowa, a ile dobroci się w nich kryję. Uwielbiam wszystko co z nim związane - dokarmianie zakwasu, obserwowanie jak zarobione ciasto ożywa. Często siadam przed piekarnikiem i patrzę jak zmieniają się włożone do niego bochenki - jak rosną, jak się rumienią, jak tworzą się pęknięcia. Len ma właściwości antybakteryjne, antyalergiczne, spowalnia wysychanie, a także, co bardzo ważne, pochłania wodę więc idealnie zabezpiecza przed pleśnią.


Czyli po prostu idealnie chroni nasze pieczywo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Popularne posty